Please go to your Post editor » Post Settings » Post Formats tab below your editor to enter video URL.

2 dakikada Serenissima, Venedik

Bünyesinde barındırdığı görkemli tarihi abidelerin yanı sıra Venedik, su kanalları ve dar sokaklarıyla da bilinir. Yaklaşık 150 kanalla birbirine bağlı 122 adacıktan meydana gelen bir takımada üzerine kurulan Venedik, 400 köprünün bir bütün haline getirdiği dünyada eşi benzeri olmayan bir kenttir. Bu kenti gezenler bilir ama gezmeyenler için Venedik’i en iyi anlatan kısa videolardan birini sunuyoruz. Liam Nugent’in yönettiği 2 dakikalık videoda kentin kokusunu ve rengini hissedebileceksiniz. Kaynak: https://vimeo.com/180803934 Yön: Liam Nugent Musik: Ólafur Arnalds – 3022 Şiir: The City by Langston Hughes Vocaller: Caroline Wilkinson

Bünyesinde barındırdığı görkemli tarihi abidelerin yanı sıra Venedik, su kanalları ve dar sokaklarıyla da bilinir. Yaklaşık 150 kanalla birbirine bağlı 122 adacıktan meydana gelen bir takımada üzerine kurulan Venedik, 400 köprünün bir bütün haline getirdiği dünyada eşi benzeri olmayan bir kenttir.

Bu kenti gezenler bilir ama gezmeyenler için Venedik’i en iyi anlatan kısa videolardan birini sunuyoruz. Liam Nugent’in yönettiği 2 dakikalık videoda kentin kokusunu ve rengini hissedebileceksiniz.

Kaynak: https://vimeo.com/180803934
 Serenissima, Venedik
Yön: Liam Nugent
Musik: Ólafur Arnalds – 3022
Şiir: The City by Langston Hughes
Vocaller: Caroline Wilkinson

Başka Şehirler - Remzi Gökdağ
Başka Şehirler - Remzi Gökdağ
Sevgili İstanbul - Remzi Gökdağ
Sevgili İstanbul - Remzi Gökdağ
Başka Şehirler - Remzi Gökdağ

Başka Şehirler

Remzi Gökdağ’ın yeni kitabı Başka Şehirler, E Yayınları'ndan çıktı. Keşfetme

OKUMA ÖNERİSİ